بنر

SearchWP WordPress Plugin

تصویر

SearchWP WordPress Plugin

معرفی افزونه جستجوگر پیشرفته SearchWp

پیاده سازی هر جستجویی دارای فلسفه مختص به خود است. برای مثال ، فلسفه جستجوی وردپرس به صورت عمومی تعریف شده است: هر گونه نوشته ای را که این کلمات کلیدی در عنوان نوشته یا محتوای نوشته ذکر شده است را پیدا کن و بر اساس جدیدترین تاریخ آن ها را برگردان.

وردپرس در به روزرسانی جدید یک سری قوانین را بهبود بخشیده، بااینکه مرتب سازی براساس تاریخ خیلی خوب است، ولی نه به اندازه کافی ، با توجه به کمبود هایی که جستجوی بومی وردپرس دارد به عنوان عکس العمل، بسیاری از توسعه دهندگان وردپرس راه حل های شخص ثالث مانند جستجوی سفارشی Google را پذیرفته اند تا جستجوی آنها را بهبود بخشد. در حالی که GSC می تواند موثر باشد ، در نهایت، اشکالاتی را ایجاد می کند که در هنگام طراحی، امتیازاتی را تحمیل می کند. فیلد جستجوی برندی وجود دارد، که نتایج جستجو دارای تبلیغات هستند. (مگر اینکه به آنها پرداخت کنید)، و گاهی اوقات واقعا دشوار است که به جستجو دقت کنید که شما در جای دیگری فراهم کرده اید.

همچنین برخی از راه حل های شخص ثالث وجود دارد که به نحوی مشابه به SearchWP عمل میکنند، اما به عنوان یک توسعه دهنده می خواهم کنترل بیشتر ، جزئی تر و مناسب تری داشته باشم.

امکانات :

  • دادن وزن های مجزا به کلمات کلیدی در هر دسته
  • اختصاص وزن کلمه کلیدی در هر فیلد سفارشی
  • داشتن نتایج جستجو با موضوع رسانه بر حسب نوشته ی والد
  • مجوز نمایش ویژگی CPT که لینک ثابتی به صفحه ی والد ندارد
  • ایندکس محتوای PDF
  • ایجاد موتور جستجوی ثانویه که بتواند بیرون از جستجوی اصلی سایت عمل کند

درصورتی که هنگام دانلود،فایل با پسوند zip ذخیره نشد آن را به صورت دستی یا به مطابق صفحه راهنما اقدام به دانلود نمایید

تاکنون دیدگاهی ثبت نشده است.

افزودن دیدگاه
Comment
دیدگاه شما

3 × 4 =

25.000 ریال

تاریخ بروزرسانی: (2023-11-18)۱۴۰۲-۰۸-۲۷
نسخه: 4.3.9