بنر

Gravity Flow WordPress Plugin

تصویر

افزونه Gravity Flow | افزونه گرویتی فلو | اتوماتیک سازی فرایند فرم های گرویتی

معرفی افزونه Gravity Flow

افزونه گرویتی فلو (Gravity Flow) یکی از پرکاربردترین افزونه های جانبی گراویتی فرم برای کاربران وردپرس است. حتماً می دانید که فرم های وردپرس یکی از بخش های ضروری در سایت شما محسوب می شوند. فرم ها به شما کمک می کنند تا بتوانید اطلاعات موردنیاز خود را از کاربران دریافت کنید و آن ها را در بخشی از سایت خود نگه دارید.

یکی از موارد بسیار مهمی که در مدیریت فرم ها اهمیت دارد، خودکار سازی آن ها است. اگر بخواهید فرم های خود را به صورت دستی مدیریت کنید، کار بسیار زمان بری است و انرژی زیادی از شما می گیرد. استفاده از افزونه های کمکی شما را در زمینه خودکار سازی فرآیند دریافت اطلاعات کاربران از طریق فرم کمک می کند.

افزونه گراویتی فلو (Gravity Flow)

اگر از افزونه گرویتی فرم برای ایجاد فرم ها در سایت خود استفاده می کنید، حتماً می دانید که با استفاده از این افزونه می توانید فرم های چند مرحله ای ایجاد کنید. یکی از مشکلاتی که گرویتی فرم دارد، این است که کاربر وقتی فرمی را ارسال می کند نمیداند الان فرم او در چه مرحله ای می باشد، اطلاعات ارسالی داخل فرم در پنل وردپرس شما مشاهده نمی شود و این یکی از مشکلات اساسی این فرم ساز است.

افزونه Gravity Flow یک افزونه فرم ساز وردپرس که به شما کمک می کند تا هر مرحله ای که کاربر پیش رفته باشد، بتوانید مشاهده کند! مثلاً اگر در وضعیت بررسی فرم توسط مدیریت می باشد، این افزونه وضعیت فرم را نمایش می دهد. این مسئله به شما کمک می کند تا بدانید کاربران تا چه وضعیتی پیش می روند.

نکته : برای استفاده از این افزونه باید افزونه گراویتی فرمز را نصب کنید.

تاکنون دیدگاهی ثبت نشده است.

افزودن دیدگاه
Comment
دیدگاه شما

پنج × 3 =

35.000 ریال

تاریخ بروزرسانی: (2023-12-16)۱۴۰۲-۰۹-۲۵
نسخه: 2.9.5