بنر

YITH WooCommerce Advanced Reviews Premium

تصویر

YITH WooCommerce Advanced Reviews Premium افزونه ای جهت امتیاز دهی برای محصولات ووکامرس می باشد. توسط این افزونه کاربران شما می توانند به محصولاتتان امتیاز دهند و نظرشان را در مورد محصولات فروشگاه شما بیان کنند.

 افزونه YITH WooCommerce Advanced Reviews Premium به شما امکان می‌دهد بخش نقد و بررسی سایت خود را که یکی از مهم‌ترین بخش‌های صفحه محصولات شماست، با فیلترها، شمارنده‌ها و ابزارهای دیگر بهینه سازی نمایید.

نقد و بررسی کاربران، عنصر کلیدی هر سایت تجارت الکترونیکی است. بازخورد مشتریانی که قبلاً یک محصول یا خدمات را از وب سایت شما خریداری کرده اند برای فعالیت شما برای به دست آوردن اعتبار آنلاین امری حیاتی است و موضوعی است که مشتریان دیگر جهت خرید به آن استناد میکنند.

با بهره گیری از این محصول شما قادر خواهید بود تعداد بررسی ها را در فروشگاه خود به میزان قابل توجهی افزایش دهید (77٪ از کاربران قبل از خرید به بررسی ها مراجعه می کنند). قادر خواهید بود یک بخش بررسی ایجاد کنید و آن را جذاب تر و حتی قابل استفاده تر از حالت عادی کنید. شما می توانید با انتخاب بررسی هایی که باید برجسته شوند یا به کاربران اجازه دهید آنها را فیلتر کنند و مهم ترین آنها را مشاهده کنند، مدیریت کاملی بر کلیه نظرات و نقد و بررسی ها داشته باشید.

سایر افزونه های شرکت yithemes.com

درصورتی که هنگام دانلود،فایل با پسوند zip ذخیره نشد آن را به صورت دستی یا به مطابق صفحه راهنما اقدام به دانلود نمایید

تاکنون دیدگاهی ثبت نشده است.

افزودن دیدگاه
Comment
دیدگاه شما

20 − چهارده =

35.000 ریال

تاریخ بروزرسانی: (2023-09-21)۱۴۰۲-۰۶-۳۰
نسخه: 1.8.0