بنر

WooCommerce Memberships

تصویر

معرفی افزونه WooCommerce Memberships

مدیران برخی وب‌سایت ها تمایل دارند به اعضای عادی خود، خدمات و امکانات و حتی محتواهای کمتری ارائه بدهند و به جای آن، فقط به اعضایی که مبلغی هزینه کرده اند و بعنوان عضو ویژه یا VIP شناخته می شوند امکانات بدهند. فروش پلن‌های عضویت یکی از بهترین راه های کسب درآمد در وب‌سایت هایی است که محتوای ارزشمندی را ارائه می‌دهند.  افزونه Woocommerce Memberships، کامل ترین و محبوب ترین سیستم عضویت ویژه (پولی) در وردپرس است که سازگاری کاملی با افزونه ووکامرس دارد و به همین جهت از سایر افزونه های مربوطه متمایز است.

Woocommerce Memberships

با  این افزونه Woocommerce Memberships شما می‌توانید به سادگی و تنها با چند کلیک پلن های مختلفی برای انواع محتوا اعم از محصولات، نوشته‌ها و … با مدت زمان و سطح دسترسی تعریف و تعیین کنید. همچنین افزونه عضویت ویژه ووکامرس قابلیت ارائه تخفیف در خرید محصولات برای اعضای اشتراکی سایت را دارد که تنها یکی از ویژگی‌های اصلی این افزونه وردپرس است.

تاکنون دیدگاهی ثبت نشده است.

افزودن دیدگاه
Comment
دیدگاه شما

هفت + سیزده =

15.000 ریال

افزونه عضویت ویژه ووکامرس Woocommerce Memberships قابلیت ارائه تخفیف در خرید محصولات برای اعضای اشتراکی سایت را دارد که تنها یکی از ویژگی‌های اصلی این افزونه وردپرس است.

تاریخ بروزرسانی: (2023-11-21)۱۴۰۲-۰۸-۳۰
نسخه: 1.25.1