بنر

Gravity View WordPress Plugin

تصویر

Gravity View WordPress Plugin

نمایش اطلاعات فرم ها با افزونه گرویتی ویو – Gravity View

افزونه گرویتی ویو Gravity View یکی از افزودنی های بسیار کاربردی برای گرویتی فرمز می باشد که به شما امکان ویرایش و حذف فیلد هایی که توسط فرم های گرویتی فرمز ارسال شده را می دهد.

پیش نیاز این این افزونه ای که در ادامه در مورد آن توضیح داده می شود ، افزونه گرویتی فرم Gravity forms است.

عدم مشاهده و ویرایش لیست خروجی فرم ها یکی از مشکلات بزرگ استفاده کنندگان از این فرم ساز وردپرس میباشد که خوشبختانه این مورد نیز توسط افزونه گرویتی ویو Gravity View برطرف شده است ، این افزونه وردپرسی یک نمایش از لیست فرم های گرویتی فرمز را در اختیار شما قرار می دهد که امکان قابلیت مشاهده، حذف و ویرایش فرم ها را می دهد.

در این Gravity View WordPress Plugin حتی خود کاربر نیز میتواند ورودی های خودش را ویرایش بکند و فرم های ارسالی خودش را مشاهده بکند. همچنین هیچ گونه محدودیتی از نظر ساخت و نمایش ورودی های مربوط به فرم ها را نخواهید داشت.
افزونه گرویتی ویو Gravity View دارای جداول و روش مختلف نمایش اطلاعات می‌باشد که امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار خواهد داد. کاربران می‌توانند از قابلیت امکان جستجوی آن استفاده کرده و محتوا مورد نظر را یافت کنند. همچنین می‌توانید محتوا را بر اساس معیارهای دلخواه خود مرتب کرده و فیلترهای مختلف را در اختیار کاربران قرار دهید.

درصورتی که هنگام دانلود،فایل با پسوند zip ذخیره نشد آن را به صورت دستی یا به مطابق صفحه راهنما اقدام به دانلود نمایید

تاکنون دیدگاهی ثبت نشده است.

افزودن دیدگاه
Comment
دیدگاه شما

نه − سه =

25.000 ریال

تاریخ بروزرسانی: 2023-05-14
نسخه: 2.17.7