[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

از اینکه وب سایت خود یعنی 10پلاگین(10plugin) را برای خرید انتخاب کرده اید باعث خوشحالیم ماست . در جهت ارائه خدمات بهتر و شفاف به کاربران و مشتریان عزیز چارچوب و قوانین و دستورالعمل های  خرید و استفاده از محصولات سایت در زیر خدمت شما ارائه می کند. عضویت و خرید از سایت به منزله مطالعه و تایید قوانین سایت است. امید است بتوانیم در کنار هم برای پیشرفت و رشد همدیگر موثر باشیم.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏ های قبلی محسوب می‏ شود.[/vc_column_text][vc_tta_accordion c_align=”right” c_position=”right” active_section=”1″][vc_tta_section title=”قوانین عمومی” tab_id=”1642919369187-0e0b3ebc-5789″][vc_column_text]10پلاگین تنها فروشنده قالب و افزونه های وردپرسی است ، 10پلاگین هیچ دخالت یا دسترسی به وبسایت افرادی که پکیج ها را خریداری می نمایند ندارد و تنها پکیج های طراحی وب را می فروشد.

10پلاگین هیچ مسئولیتی نسبت به وبسایت هایی که با قالب ها و افزونه ها طراحی می شوند ندارد و مسئول وبسایت هایی که محتوای غیر مناسب دارند بر عهده صاحب دامنه و هاست آن وبسایت می باشد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ماده یک – تعاریف” tab_id=”1642915938091-3fbb5493-e6a2″][vc_column_text]

1- وردپرس : یک سیستم مدیریت محتوا است که کاربران با استفاده از آن میتوانند سایت خود را بدون تسلط به امور برنامه نویسی و… در کمتر از یک روز راه اندازی کنند.

2- 10plugin.ir  : یک فروشگاه آنلاین اینترنتی به آدرس 10plugin.ir است که در زمینه فروش محصولات و ابزار های طراحی سایت وردپرسی فعالیت میکند.

3- کاربر : شخص حقیقی یا حقوقی که با عضویت در وب سایت نوین وردپرس ضمن مطالعه و پذیرش قوانین و شرایط استفاده از محصول نسبت به خرید و استفاده از محصولات اقدام میکند.

4- محصول : اقلام دانلودی ارائه شده که میتواند قالب ، افزونه یا آموزش وردپرس باشد و با یک قیمت مشخص شده توسط کارشناسان فروش سایت ارائه میگردد.

5- حالت استاندارد : منظور از حالت استاندارد حالتی که محصول با قالب پیشفرض وردپرس و بدون هیچ پلاگین اضافی در یک هاست استاندارد نصب و تست شود.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ماده دو – مجوز استفاده از محصول” tab_id=”1642915938103-0f247ae3-55cd”][vc_column_text]

۱- کاربر به ازای هر خرید از محصول اجازه استفاده در بینهایت دامنه را دارد.

2- مهلت زمان فعال بودن لینک دانلود هفت روز می باشد.

3- تعداد دفعات دانلود در زمان فعال بودن لینک دانلود (هفت روز) 7 مرتبه می باشد.

4- تمام محصولات سایت خارجی هستند و این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال بومی و فارسی سازی سایت ندارد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ماده سوم – پشتیبانی محصول” tab_id=”1642917092708-d29452e7-6345″][vc_column_text]1- هر گونه تغییر در سورس محصول موجب توقف پشتیبانی به کاربر میگردد.

2- پشتیبانی محصولات صرفا از طریق تلگرام به نشانی ir10plugin@ می باشد.

3- پشتیبانی شامل سفارشی سازی یا تغییر سورس محصول براساس نیاز کاربر نمی باشد.

4- بخش دیدگاه ها یا فرم تماس با ما صرفا جهت طرح سوالات قبل از خرید است و سوالات و مشکلات پس از خرید در این بخش ها تایید و پاسخ داده نخواهد شد.

5- مواردی مانند مانند کمبود منابع هاست یا نصب افزونه های اضافی و مخرب شامل پشتیبانی نبوده و عیب یابی آن برعهده کاربر است.

6- قالب یا افزونه خریداری شده ممکن است با سایر افزونه‌ها و قالب استفاده شده در سایت شما سازگار نباشد. این سایت مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها نخواهد داشت.

7- در آخر پشتیبانی هر محصولات محدود میباشد و بابت مشکلاتی هست شامل ما میشود نه شامل سازندگان محصول[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ماده چهارم – نصب و بروز رسان” tab_id=”1642917457505-961d5f32-c961″][vc_column_text]۱- نصب محصولات شامل پشتیبانی نبوده و با هزینه ۵۰.۰۰۰ تومان قابل انجام است.

2- محصولات شامل بروزرسانی نمی باشد و برای دریافت نسخه جدید بایستی مجددا اقدام به خرید نمایید.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ماده پنجم – دانلود محصولات” tab_id=”1642917576440-7a9e9f39-f637″][vc_column_text]

۱- هر کاربر با خرید هر محصولی به مدت هفت روز و هفت مرتبه از زمان خرید به فایل محصول دسترسی دارد.

2- به دلیل حفظ امنیت فایل ها ، تمامی لینک ها کدگذاری شده اند و امکان ارائه لینک مستقیم به کاربر به ازای هر محصول وجود ندارد.

3- تمامی لینک ها و فایل ها قبل از آپلود تست میشوند و به همین دلیل امکان بازگشت وجه به دلیل عدم توانایی کاربر در دانلود و استفاده محصولات وجود ندارد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ماده ششم – بازگشت وجه” tab_id=”1642917812576-ee053dd0-2429″][vc_column_text]

۱- بازگشت وجه تنها در صورت عدم عملکرد محصول در حالت استاندارد فقط با تایید گروه پشتیبانی انجام میگیرد.

۲- در صورتی که کاربر محصولی را به اشتباه خریداری نماید به دلیل دانلودی بودن محصول به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

۳- اگر کاربری توانایی استفاده از محصول را دلیل عدم آشنایی با وردپرس و موارد اولیه را نداشته باشد امکان بازگشت محصول وجود ندارد.

۴- امکان جایگزینی یا تعویض محصولات به هیچ عنوان وجود ندارد و کاربر باید در هنگام خرید حداکثر دقت خود را به عمل آورد.

۵-به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه به حساب بانکی وجود ندارد.

۶- کاربر وجه برگشت داده شده را میتواند در با دریافت لینک خرید محصول دیگری که به پشتیبانی اعلام مینماید، استفاده کند.

۷- کاربران میبایستی حداکثر دقت را در خرید داشته باشند.

8- گارانتی بازگشت وجه تا 2 روز پس از خرید محصول برقرار می‌باشد و پس از گذشت این مدت‌زمان، طبق قوانین تجارت الکترونیک امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

9- بازگشت وجه در صورتی است که مشکلی در محصولات وجود داشته باشدو دقت کنید مشکلات سمت سازنده بر عهده ما نیست  و این رو در نظر داشته باشید شما در حال خرید یک محصول دانلودی هستید نه محصول فیزیکی پس با دقت کلیه موارد را بررسی کنید.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ماده هفتم – تخلف” tab_id=”1642918222651-a26b1b4c-5767″][vc_column_text]1-  کاربر پس از خرید محصول هیچ گونه حقی نسبت به فروش آن در سایت خود یا سایت دیگر یا ارائه رایگان ندارد[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ماده هشتم – فورس ماژول” tab_id=”1642918354202-701155ab-a5b6″][vc_column_text]

از آنجایی که فایل‌های وبسایت بصورت دیجیتالی یا دانلودی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی در کوتاه ترین زمان ممکن، فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ماده نهم – تغییرات” tab_id=”1642918466791-55a53798-c5fd”][vc_column_text]

وبسایت 10plugin حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row]